KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443350
nr 1544 3350
Svante Milles
(1923-2008), Sverige
Oljemålning, Marin, monogramsignerad, daterad -99. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 80x97 cm
Svante Milles, svensk konstnär född 1923, död 2008.
måndag 29 maj 2023
kl 18:14:13